אודות

משרד אבני פלסר עורכי דין נשען על ניסיון של כ-20 שנה. תחומי העיסוק המרכזיים של המשרד הינם משפט אזרחי (סכסוכים כספיים), תביעות ייצוגיות, דיני נגישות לאנשים עם מוגבלות ומשפט מנהלי בדגש על מיסוי עירוני (ייצוג מול רשויות).

שותפים

השותפים הבכירים במשרד, עו"ד שלומי אבני ועו"ד ערן פלסר, מעורבים באופן אישי ופרטני בכל שלב ושלב בייצוג. טביעת ידם המקצועית נוכחת היטב במענה ללקוח ובזמינות מרבית. המשרד משלב ידע מקצועי מולטי-דיסציפלינרי שמתחבר עם פתרונות משפטיים יצירתיים וחשיבה מחוץ לקופסה. 

תוצאות

לאורך השנים הצליח משרד אבני פלסר להשיג תוצאות מצוינות לשביעות רצון לקוחותיו בשורה של תיקים בתחומי עיסוקו. בין היתר, ייצוג בתביעות כספיות בהיקף של מיליוני שקלים, ייצוג תובעים ונתבעים בתביעות ייצוגיות כולל תקדימים בבית המשפט העליון, פיצויים כספיים לאנשים עם מוגבלות שנפגעו מהפליה או חוסר נגישות, והפחתה או השבה של מיליוני שקלים בגין תשלומים שונים לרשויות מקומיות וגופים ציבוריים. 

משפט אזרחי

משרדנו מייצג תובעים ונתבעים בסכסוכים כספיים, החל מהשלבים הראשונים ביותר של הדיאלוג בין הצדדים, דרך פתרונות יצירתיים ליישוב הסכסוך בהסכמה (כולל גישור ובוררות), ועד ייצוג בכל הערכאות והטריבונלים בישראל. 

תביעות ייצוגיות

תביעה ייצוגית הינה הליך משפטי מורכב המחייב בקיאות משפטית ומעשית, וידע רב-תחומי. למשרד אבני פלסר ניסיון עשיר בניהול מוצלח של תביעות ייצוגיות בנושאים שונים. אנו מייצגים תובעים וגם נתבעים, לרבות עסקים קטנים ובינוניים הנאלצים להתמודד עם תביעה ייצוגית והשלכותיה. 

דיני נגישות ופיצויים לאנשים
עם מוגבלויות

משרדנו חרט על דגלו לספק מענה משפטי לאנשים עם מוגבלות. אנו עושים זאת הן מתוך שליחות אישית וחברתית והן מתוך ניסיון רב והיכרות מעמיקה עם החוק, הרגולציה והפסיקה בתחום ייחודי זה. עו"ד שלומי אבני הוא אדם עם מוגבלות ועו"ד ערן פלסר הוא מורשה נגישות מוסמך. 

משפט מנהלי

למשרד עורכי דין אבני פלסר ניסיון רב במשפט מנהלי. אנו מטפלים בין היתר בהפחתה והשבה של חיובים בסכומים גדולים מול רשויות מקומיות, תאגידי מים וביוב, נתיבי ישראל (לשעבר מע"צ) וגופים ציבוריים נוספים. במשך השנים לקוחותינו חסכו או קיבלו בחזרה מיליוני שקלים בגין תשלומי ארנונה, היטלי השבחה, פיצויי הפקעה, אגרות והיטלים. כמו כן, למשרד ניסיון רב בייצוג בעתירת מנהליות בנושאים מגוונים.